Patrik Děrgel jako Rossini vyhrál 8. díl Tvojí tváře! Jaký song od Bruna Marse zazpívá příště?

Zdroj: TV Nova

Vítězem osmého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se konečně stal herec Patrik Děrgel, který se proměnil v italského hudební skladatele a pěvce Gioacchina Rossiniho. Jeho vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že uchvátilo celou porotu a vystupující!

tvoje tvář má známý hlas

Patrik Děrgel se v osmém díle Tvojí tváře převtělil do Gioacchina Rossiniho. Tento italský hudební skladatel proslul především jako autor oper, kterých vytvořil téměř 40, ale tvořil též sakrální, instrumentální a komorní díla.


Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to známý vtipálek nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že ho maskéři proměnili do naprostého detailu v italského štramáka, odzpívat jeho nejznámější árii o Figarovi už bylo jenom a jenom na Patrikovi. Totožný knírek sňatkového podvodníka, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažil, seč mu síly stačily!

Patrik byl fenomenální. Jeho vystoupení bylo zatím nejnáročnější za celou pátou sezónu show Tvoje tvář má známý hlas. Přestože dával do každého svého vystoupení úplně všechno, až nyní se mu podařilo dokázat, jak velké nadání ve skutečnosti má.

Maci