ORTODOXNÍ INTROVERT Ondřej Sokol promluvil: Byl jsem v bezvědomí!

Herec a režisér Ondřej Sokol patří mezi hodně vytížené moderátory a bavit rozhodně umí. Sám však tvrdí, že je ortodoxní introvert. U člověka, který improvizuje před živým publikem v zábavné show, to je trochu nečekané. Tentokrát se ve Tváři jeho uzavřenost celkem projevila.

tvoje tvář má známý hlas

Na první pohled veselý extrovert, na druhý zadumaný introvert. Než se rozmluví, chvíli to trvá, ale když už začne něco rozebírat, probere to ze všech stran. Žádná rychlovka. Ondřej Sokol je člověk, který umí dělat před publikem ultimátní kraviny, režírovat muzikál, film, divadelní hry, za které sbírá Radoky a Thálie, a zároveň studovat Junga. Přijde na to, co ho zrovna baví.

V sobotním díle Tvoji tváře si splnil sen mnoha mužů, vystupoval po boku věčně usměvavé moderátorky Lucie Borhyové. I přes to nebyl nadšený. „Byl jsem úplně mimo, v bezvědomí,“ řekl Ondra. Také přiznává, že občas dělat srandu je pro něj extrémně těžké, o výstupech velmi pečlivě přemýšlí, také je hrozný trémista. „Měl jsem trému jak nikdy, byla to velká zodpovědnost,“ prozradil.

A dodává: „Ani nevím, jestli během našeho vystoupení byly chyby, byl jsem v anestezii a nevnímal jsem to.“ I tak dokázal udělat pár milých vtipů na Lucčinu adresu. Třeba, když ji nabídl, že by chtěl moderovat večerní Televizní Noviny místo Reye Korantenga. „Vedle Lucky bych rád moderoval, ale bez kostýmu Zagorky, což ale ona nechce. Řekla, že jedině v těchto maskách, takže ji musím ještě promluvit do duše,“ uzavřel.


NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TVÁŘÍ V TVÁŘ Lucii Borhyové: Hvězda prozradila, kdo je její favorit ve Tváři! Má z něj husinu

Berenika Kohoutová odhaluje tajemství Tvojí tváře: Lucka byla naostro!

Maci