ODVRÁCENÁ STRANA SLÁVY: Drogy a alkohol? Tereza Mašková má strach!

Publikováno 4. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Propadnout závislostem je velmi snadné a o to horší je se z nich dostat. Bohaté zkušenosti s nimi mají i mnohé známé tváře. To ale není případ hvězdy hudebního nebe Terezy Maškové. Výherkyně SuperStar a účastnice Tvojí tváře se tomu vyhýbá jako čert kříži! A dobře dělá

tvoje tvář má známý hlas

Ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas vykouzlil Martin Dejdar jako Billy Mack pověstnou hlášku: „Děti, nekupujte drogy. Staňte se hvězdami a budete je dostávat zdarma“. Tím jako by definoval odvrácenou stranu showbusinessu. Ne každý to dokáže ustát a nezřídka jsou výsledkem nevázané zábavy dlouholeté závislosti, které ohrožují kariéru. Své o tom ví Billie Joe Armstrong z Green Day, Amy Winehouse nebo Demi Lovato.

Tereza Mašková je svá a díky jejím svítivě růžovým vlasům si ji jen tak s někým nespletete. Výherkyně posledního ročníku SuperStar a účastnice 5. řady Tvojí tváře válcuje. Její hvězda stoupá do zářných výšek. V šestém kole ji čeká soulová a rythm´n´bluesová zpěvačka Amy Winehouse. „Jsem moc spokojená s výběrem, mám ráda tu písničku, těším se na povalečskou a tklivou náladu,“ prozradila o zpěvačce, která se ve svých 27 letech propadla do temnoty kvůli alkoholu v kombinaci s prášky.

Nabízí se tedy otázka, jak se Tereza staví k těmto věcem. „Vůbec! Drogy jsem nikdy nezkoušela,“ prozradila růžovovláska. „A ani nechci. Mám z toho strach, člověk těmhle věcem velice snadno a rychle propadne,“ řekla. „Alkohol piji asi jako každý, občas si dám skleničku, ale nic se nemá přehánět,“ dodala.Je vidět, že i ve svých dvaadvaceti letech má Tereza priority jasně dané a drží se jich. V sobotu 6. října jí můžete držet palce už v šestém díle Tvojí tváře od 20:15 na Nově.


Maci