NEŠŤASTNÁ BOHO: Chtěl by manžel Jitku i v blonďaté krátké paruce? Odpověď ji šokovala

Jitka Boho se v semifinálovém díle Tvojí tváře musela poprat s velmi těžkou písní od skotské R&B zpěvačky a skladatelky Emeli Sandé. V blonďaté krátké paruce to Jitce opravdu hodně slušelo. Co na to její manžel?

tvoje tvář má známý hlas

Celý týden byl pro Jitku Boho opravdu složitý. Ač měla radost, že píseň je spíše statická a nevyžaduje žádnou speciální choreografii, optimismus ji po chvíli opustil. Nakonec týden probíhal opravdu hekticky a Jitka neměla téměř čas ani na pěvecký trénink.

„Celý týden jsem měla vedle sebe nemocnou Rozálku a bylo to takové, že jsem se tréninku nemohla věnovat tak, jak bych chtěla. Trochu mě mrzí, že jsem si to nikdy nezazpívala sama naplno, ale možná proto tam bylo srdce a to, že to musím zazpívat,“ popsala Jitka své bezprostřední pocity po vystoupení. Přesto si semifinálové vystoupení užila nejvíc ze všech a celé vystoupení mělo pro Jitku zvláštní emoce.Blonďaté krátké vlasy sklidily na „place“ velký úspěch a tahle maska zpěvačce opravdu hodně slušela. „Mně se taky líbí, ale u nás doma mi to neprošlo. U nás doma jsme trošku konzervativnější a manželovi se líbí dlouhé ženské vlasy.“ Následně Jitka přiznala že by ji manžel měl nejraději rezavou. A proč zrovna tato barva? To se dozvíte ve videu.

V sobotního dílu překvapili všichni účastníci 4. řady, včetně Jitky, Ondřeje Sokola, když nazkoušeli speciální číslo, které moderátora hodně dojalo. Byl jím natolik šokovaný, že téměř nemohl mluvit. Nic podobného se totiž za uplynulé tři řady před televizními kamerami ještě nestalo.


Díky svým skvělým výkonům se Jitka prozpívala mezi čtyři finalisty a v sobotu se utká s Berenikou Kohoutovou, Honzou Kopečným a Anetou Krejčíkovou o vítězství 4. řady oblíbené show!

 

Jak klání dopadne sledujte už v sobotu 18. listopadu ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: