PROMLUVILA V ZÁKULISÍ: Bude Marika Šoposká účinkovat v Tvojí tváři?

Herečka Marika Šoposká je stále populárnější. Nejprve na sebe upozornila blogem Sedmilhářky, který psala s Berenikou Kohoutovou, aktuálně hraje v divadle Studio Dva a v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nyní se dokonce objevila ve Tváři jako porotkyně.

tvoje tvář má známý hlas

Kolegyně z herecké branže, ale hlavně kamarádky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká jsou v poslední době docela v kurzu. Jejich blog Sedmilhářky, kde popisují různé životní příhody a názory, se dočkal knižní podoby, a tak je o holkách slyšet. A pozornost poutají nejen slovy, ale i činy. Berenika má vlastní pořad FaceNews a její kamarádka Marika si nyní vyzkoušela roli porotkyně v Tvojí tváři.

„Cítím se zvláštně, vždycky jsem spíš na druhé straně barikády, protože jsem nikdy nikoho nehodnotila a byla jsem pokaždé tou, která je hodnocena,“ popsala Marika své bezprostřední pocity během natáčení show Tvoje Tvář. „Mám alespoň větší klid a méně stresu, ale zase to je zodpovědnost, kterou nemám,“ doplňuje.

A jak by reagovala, kdyby ji byla nabídnuta účast ve Tváři? „Já umím jenom mravenčí ukolébavku,“ smála se. „Kdybych ji mohla zpívat všech 12 kol na různé způsoby, tak bych nad tím přemýšlela,“ prozradila představitelka záchranářky Bibi Mrázkové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

A nezapomeňte se koukat na semifinále Tvojí tváře 10. listopadu od 20:15 na Nově.
 

Maci