ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

Odhalení proměny Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer televize Nova odvysílá finálový díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa. Z hereckých legend bude naopak duo hudebních legend. Jak budou vypadat? Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Už v sobotu večer se diváci dozvědí vítěze páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Vítězství bude slavit jeden ze čtveřice soutěžících, kteří získali do jedenáctého kola nejvíc bodů, tedy Tereza Mašková, Michaela Badinková, Eva Burešová a Patrik Děrgel.

Mimo této čtveřice, samozřejmě vystoupí i ostatní účastníci show Tvoje tvář má známý hlas, kteří si pro diváky připraví duety. Jeden takový čeká i Jitku Schneiderovou a Roberta Jaškówa. Oba dva se v naprosto dokonalých maskách a kostýmech představí jako Hana Hegerová a Petr Hapka s písní Levandulová.

A romantika to bude opravdu velká. „Postavíme se k tomu zodpovědně, ale zásadní je samozřejmě legrace. Paradoxně to bude o něco těžší než kdykoliv předtím, ty pohyby jsou totiž docela náročné,“ prozradili Robert Jašków a Jitka Schneiderová.

Jaké bude jejich v ystoupení? To zjistíte již v sobotu 17. listopadu ve 20:15!


 

Maci