VIDEO: Patrik Děrgel šokuje v rozhovoru. Prozradil pravdu o svém původu!

Fanoušci Patrika Děrgela se konečně dozví pravdu o jeho původu. Oblíbený divadelní herec nyní sám odhalil přísně střežené tajemství. Mysleli jste si, že účastník Tvojí tváře pochází z okolí Hodonína? Tak to jste na omylu. Herec pochází totiž z jihovýchodní části Balkánu!

tvoje tvář má známý hlas

Přestože se od prvního dílu snažil, jak nejvíc mu to šlo, nebylo to nic platné. Na vítězství si musel herec Patrik Děrgel , o kterém v minulosti šéf činohry Národního divadla Daniel Špinar prohlásil, že je to Hamlet s nejhezčím zadkem, počkat až do osmého kola. To vyhrál s operní árií z Lazebníka sevillského. V kole devátém se proměnil v současnou hudební vězdu Bruna Marse.

Po vystoupení ale Patrik slyšel nepěkná slova od svého kamaráda Jakuba Koháka. „Prý vypadám jako bulharský taxikář. A to je pravda, já totiž jsem z části Bulhar,“ šokuje ve vtipu. „Jenom si nevzpomínám, že v Bulharsku byly taxíky, měl jsem za to, že tam jezdí ještě na koních,“ přisadil si.

Z vystoupení si toho Patrik radši moc nepamatuje, protože zažíval takový adrenalin, že vše kolem vůbec nestíhal vnímat. „Byl jsem strašně nervózní ze všeho. Já jsem hrozný cholerik a třikrát jsem tam málem vybouchnul. K tomu jsem zapomněl tancovat,“ popsal pocity ihned po vystoupení.

Patrika si nenechte ujít ani v desátém díle Tvojí tváře, který na obrazovkách televize Nova poběží už v sobotu 3. listopadu ve 20:15.
 

Maci