VIDEO: Tereze Maškové v sobotu pomůže bývalý účastník Tvojí tváře. Původně o tom ani nevěděl!

Zdroj: TV Nova

Rodinná kapela Kelly Family, která v devadesátých letech doslova pobláznila svět, se po hodně dlouhé době vrátila do Česka. V březnu do vyprodané hudební haly a nyní do semifinále Tvojí tváře. V roli Angela se představí Tereza Mašková, kdo ale bude Paddy?

tvoje tvář má známý hlas

Stres, nervozita a tréma se proměnily v slzy štěstí. Tak dopadl desátý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas pro Terezu Maškovou. Kvůli strachu z proměny v Mariku Gombitovou ani nespala. Nakonec dojemnou zpověď slovenské zpěvačky zvládla na výbornou a podruhé v soutěži vyhrála. V semifinále ji čeká větší pohoda. „Mám Kelly Family. Ta éra mě minula, ale beru to jako srandu,“ říká na generálce.

Jedni je milovali, druzí nenáviděli. Kelly Family. Rodinná skupina, která zažila fenomenální úspěch v druhé polovině 90. let. Po celém světě prodali dohromady na 20 milionů desek. Skupina tehdy stála zejména na dvou krasavcích Angelovi a Paddym. V sobotu večer se Tereza promění právě v Angela, který udělal s kapelou velký comeback. Jenomže kdo bude Paddy?

„Bude to semnou zpívat Roman Vojtek,“ prozradila pohledná růžovláska. „Jenomže on o tom ani neměl tušení, tak snad to nebude čistá improvizace,“ přemítá. „Snad si poradím s těmi jejich specifickými a naivními pohyby,“ doufá vítězka SuperStar a zároveň dodává: „Skupinu z členů rodiny bych nechtěla, to bychom se akorát pozabíjeli. Radši s kamarády!“
 
Dostane se Tereza do finálové čtyřky? To sledujte v sobotu 10. listopadu od 20:15 na Nově!

 

Maci