VELKÁ ZMĚNA: Porota Tvojí tváře jde do 4. řady v novém složení! Kdo bude ten uprostřed?

Zdroj: TV Nova

Už brzy se na obrazovkách TV Nova začne vysílat čtvrtá řada zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Výkony soutěžících bude porota hodnotit v novém složení! Na koho se můžete těšit?

Další řada oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde se české celebrity převlékají za celosvětově známé pěvecké hvězdy a snaží se je co nejvěrohodněji napodobit, už se blíží. A diváky čeká mnoho změn!


Kromě nových soutěžících, kterými jsou Leona Machálková, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Tomáš Matonoha, Jitka Boho a Jan Maxián, nastane změna také v řadách porotců.

V porotě opět usednou Jakub Kohák, který se už od první řady sám jmenoval předsedou poroty, a zpěvák Janek Ledecký. Změna bude na třetím porotcovském křesle, kde Ivu Pazderkovou nahradí oblíbený showman a soutěžící z minulé řady, který ztvárnil například Ozzyho Osbourna, Pala Haberu, Lady Gagu nebo Petra Kotvalda. Znát ho můžete také ze seriálu Ulice, kde si zahrál faráře.

 
Pokud jste hádali Aleše Hámu, trefili jste se! Porota čtvrté řady Tvojí tváře tedy bude ryze mužská! Těšit se však můžete na ladné hostující porotkyně.
112

GALERIE: Aleš Háma

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Aleš Háma a Adéla Gondíková jako Kamelie

Hodnocení:Na fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit už v sobotu 2. září. Bude jedním z hlavních taháků podzimní sezony televize Nova.

TV Nova