ODHALENÍ PROMĚNY: Anetu Krejčíkovou jako ikonu z Aerosmith nepoznáte! Maskéři se opravdu vyřádili. FOTO

Tvoje tvář: Aneta Krejčíková jako Aerosmith - odhalení proměny
Zdroj: TV Nova

Sobotní večer bude opět patřit show Tvoje tvář má známý hlas. Osmá epizoda bude stát za to! Naprosto neuvěřitelnou proměnu si pro diváky připravila herečka Aneta Krejčíková. Podívejte se, jak bude vypadat!

tvoje tvář má známý hlas

Na Anetu Krejčíkovou čeká nelehký úkol. Promění se totiž ve frontmana legendární skupiny Aerosmith – Stevena Tylera. „Já tu písničku mám neskutečně ráda, znám ji už od malinka a na skupině Aerosmith jsem vyrůstala. Takže se na to moc těším, ale zároveň jsem hrozný nervák. No, uvidíme,“ prozradila Aneta Krejčíková.

Kromě Anety Krejčíkové diváci uvidí Bereniku Kohoutovou, Dalibora Gondíka, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

16

GALERIE: Aneta Krejčíková jako Aerosmith

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ - Aneta Krejčíková jako ikona z Aerosmith! - 7

Hodnocení:

Kdo vyhraje osmý díl? A jak se Anetě (a nejen jí) povede vystoupení? To si nenechte ujít v sobotu 21. října ve fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, která na obrazovkách televize Nova startuje jako vždy ve 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes TV Nova