ODHALENÍ PROMĚNY: Z Jitky Schneiderové je popová princezna! S blond parukou je neskutečně sexy. FOTO

Odhalení proměny Jitky Schneiderové - 1
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer televize Nova odvysílá už sedmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové. Z drobné a oblíbené herečky ze Samotářů bude americká popová princezna. Jak bude vypadat? Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Diváci budoumít v sobotu večer možnost sledovat již sedmou epizodu premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát svou proměnou všechny rozpálí Jitka Schneiderová. Půvabná zrzka se převtělí v hvězdu osmdesátek Cindy Lauper. „Ty vlasy se mi hrozně líbí, je to hrozná dekadence,“ prozradila Jitka.

Dnes už pětašedesátiletá Cyndi Lauperová, vlastním jménem Cynthia Ann Stephanie Lauper, se proslavila jako zpěvačka, herečka i skladatelka. Během své kariéry prošla různými žánry od rocku, popu, dance-popu až po elektronickou hudbu. Do povědomí fanoušků se zapsala obrovskými hity jako Time After Time, True Colours nebo Girls Just Want To Have Fun. „Udělám pro to maximum. Jedeme dál!“

Šílenou Cindy už v první řadě ztvárňovala herečka Anna Fialová a to tehdy byla paráda! Připomeňte si to ZDE! Díky písničce musí Jitka zavzpomínat na svá mladá pubertální léta. Jak zvládne bláznivý tanec jako Cyndi Lauper? Na podiu bude pořádná zábava.

Tak to sledujte v sobotu 13. října od 20:15 na Nově!

 

Maci