ODHALENÍ PROMĚNY V TVOJÍ TVÁŘI: Dalibor Gondík jako sladká Helena Vondráčková vás ohromí! FOTO

Tvoje tvář: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková
Zdroj: TV Nova

Sobotní večer bude na Nově opět patřit show Tvoje tvář má známý hlas. V páté epizodě toho bude opravdu hodně k vidění. Naprosto neuvěřitelnou proměnu si pro diváky připraví oblíbený bavič Dalibor Gondík. Podívejte se, jak bude vypadat jako Helena Vondráčková!

tvoje tvář má známý hlas

Na Dalibora Gondíka čeká velká výzva. Promění se totiž v popovou hvězdu Helenu Vondráčkovou. „Písnička je intonačně velmi záludná, takže z toho čísla mám opravdový respekt. Doufám, že se to divákům a i samotné Heleně bude líbit,“ směje se Dalibor.

Jak sám Dalibor prozradil, právě tato píseň je pro něj doslova noční můrou. Během studií ji často zkoušel, ale ani jednou se mu nepodařilo song zazpívat bez chybičky. Povede se mu to v pátém díle show Tvoje tvář má známý hlas?

14

GALERIE: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková

Hodnocení:

Kromě Dalibora Gondíka diváci uvidí Bereniku Kohoutovou, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes