ODHALENÍ PROMĚNY: Patrik Děrgel bude v sobotní Tváři strašně sexy! Podívejte se sami! FOTO

Publikováno 14. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Divákům se herec Patrik Děrgel představí jako žena a ne ledajaká! Půjde o jeden ze sexsymbolů 20. století, herečku a zpěvačku Marlene Dietrich, držitelku několika filmových a hudebních ocenění. Jak si poradí s podpatky, němčinou a obtížným šansonem?

tvoje tvář má známý hlas

Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat třetí epizodu premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát svou proměnou bude naprosto šokovat herec Patrik Děrgel. Ten se převtělí v herečku a zpěvačku německého původu - Marlene Dietrich.

S jejím rodným jazykem měl podle svých slov velký problém. „S němčinou jsem na tom hodně bledě, nikdy v životě jsem tímto jazykem nemluvil. Při tomto vystoupení jsem dokázal říct nejvíc německých slov za minutu a myslím, že to byl můj vrchol,“ prozradil Patrik Děrgel. „V rámci této proměny hodně zafungovala aplikace silikonového čela, kterou jsme schovali obočí a spolu s parukou a líčením z Patrika byla docela pohledná dáma,“ říká hlavní maskérka Adriana Bartošová

Kromě Patrika Děrgela uvidí diváci Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Michaelu Badinkovou, Terezu Maškovou, Vojtu Drahokoupila a Evu Burešovou, kteří budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

To nejlepší z minulého dílu Tváře uvidíte ve videu.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas uvidíte v sobotu od 20:15 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Maci