EXKLUZIVNÍ FOTO: Lucie Borhyová s knírkem! Jak se vám líbí jako chlap?

Tentokrát diváky čeká něco, co tu ještě nebylo. Do poroty usedne jako host moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. Nezůstane ovšem jen u porotcování. Lucie totiž v soutěži také vystoupí!

tvoje tvář má známý hlas

Po odchodu Jitky Čvančarové a Ivy Pazderkové je porota show Tvoje tvář má známý hlas bez ženského elementu. O to vítanější je přítomnost hostujících dam.

Soutěžící tentokrát kromě Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Aleše Hámy bude hodnotit také nejzářivější tvář televize Nova Lucie Borhyová. Ta do porotcovského křesla zasedne již podruhé. A její návštěva bude okořeněna o duet s Ondřejem Sokolem!

Moderátorka Televizních novin, která je pověstná pro svůj zářivý úsměv, se tak divákům představí nikoliv v roli své velké kamarádky Hany Zagorové, ale jako hudební hitmaker a virtuos Karel Vágner. A právě Ondra se představí jako držitelka devíti Zlatých slavíků. „Bylo to komické. Zejména výškově, protože jsem byla Ondrovi k prsům, takže jsem byla zmenšený Karel a Ondra byla zase zvětšená Hanka. Trochu nepoměr ve výšce, ale muselo to být vtipný,“ prozradila Lucka.

Ve videu se můžete podívat, jak šel čas s Lucií Borhyovou na TV Nova!


Jak bude jejich vystoupení vypadat? To můžete zjistit již tuto sobotu 13. října od 20:15 na Nově!
 

Maci