EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Takhle bude v sobotní Tváři vypadat Berenika Kohoutová jako legendární Charlie Chaplin!

Tvoje tvář má známý hlas: Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin
Zdroj: TV Nova

Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. O skvělé číslo se mimo jiné postará i Berenika Kohoutová. Podívejte se, jak bude vypadat jako Charlie Chaplin!

tvoje tvář má známý hlas

Berenika Kohoutová se v šestém díle Tvojí tváře divákům představí jako legendární komik Charlie Chaplin. „Nejtěžší určitě bude vystihnout jeho specifické grimasy a pohyb celkově. Také mě čeká docela náročný text, nedává totiž žádný smysl, je to mix francouzštiny a italštiny,“ prozradila Berenika Kohoutová.Kromě Bereniky Kohoutové diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

15

GALERIE: Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin - 5

Hodnocení:Podaří se Berenice naučit text, do detailu natrénovat grimasy a zaválet s tímto náročným číslem? To uvidíte v šestém díle show Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu 7. října od 20:20 na Nově.

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes