POROTA TVOJÍ TVÁŘE ODHALENA: Kdo usedne po boku Jakuba Koháka? Jsou to velká jména

Zdroj: TV Nova

Již brzy odstartuje na TV Nova pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se mohou diváci těšit na osm nových soutěžících. Kdo tentokrát usedne v porotě?

tvoje tvář má známý hlas

Velké proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby – to je show Tvoje tvář má známý hlas!

 

Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková budou v každé epizodě bavit diváky úžasnými proměnami a bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely.

18

GALERIE: Účastníci páté řady show Tvoje tvář má známý hlas,

Zdroj: TV Nova

Jitka Schneiderová

Hodnocení:

Chybět nebude ani porota s jejím samozvaným předsedou a mistrem vtipu Jakubem Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host. Co by byla Tvoje tvář má známý hlas bez moderátora Ondřeje Sokola. „Je to nejlepší soutěž, kterou jsem kdy zažil,“ říká nadšeně a těší se na další řadu.

Také v páté řadě pořadu mají soutěžící k dispozici hlasového a hereckého poradce, ale i choreografa. Linda Finková bude pomáhat se zpěvem, Aleš Háma bude nově hereckým koučem a choreograf Yemi A.D. se postará o perfektní taneční čísla.

 

Ve videu se podívejte na rozhovor s moderátorem Ondřejem Sokolem. Co pro něj bylo úplně nejtěžší?

 

Show Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací v sobotu 1. září od 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova