ODHALENÍ PROMĚNY: Upnuté šaty a vysoké podpatky. Eva Burešová je jako Iggy Azalea neuvěřitelně sexy!

Odhalení proměny Evy Burešové
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer televize Nova odvysílá už šestý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna vítězky minulého kola Evy Burešové. Z drobné brunetky bude australská raperka. Na pomoc přispěchá Jitka Boho. Jak budou vypadat? Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat již šestou epizodu premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát svou proměnou všechny rozpálí Evička Burešová. Půvabná brunetka se převtělí v australskou raperskou hvězdu Amethyst Amelia Kelly známa pod uměleckým jménem Iggy Azalea.

„Budu mít krásný dlouhý blonďatý vlasy a zase mi vycpou zadek! Jsem moc spokojená,“ prozradila Eva. Ta už má bohaté zkušenosti s přeměnami v krásné blondýnky, ale teď ji čeká velká výzva v podobě rapu. „Iggy tam rapuje a mě to nutí dělat raperské pohyby, ale ona je spíš zpomalená a nedělá nic. Musím zpomalit a být jako hadí žena, ale v tom je ten rozpor, se kterým bojuji,“ zoufá si.

Ještě že se bude moc opřít o výkony matadorky čtvrté řady tvojí tváře. Krásná Jitka Boho byla podle mnohých největším překvapením čtvrté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Se svými prvotřídními výkony byla velkou adeptkou na vítěze. První místo jí uniklo jen o čtyři body a skončila tak na stříbrné příčce.
 


Jak holky zvládnou svoje vystoupení sledujte v sobotu 6. října 2018 od 20:15 na Nově.


Maci