GRATULUJEME: Anička Slováčková vydává první singl! Odhalí v něm svou temnou stránku

Anna Julie Slováčková - 1
Zdroj: Kristýna Mrzenová

Anna Slováčková už před účastí v show Tvoje tvář má známý hlas hrála v muzikálech a vystupovala se svým otcem Felixem Slováčkem, ale po Tváři jí práce ještě víc přibylo. Rozjela vlastní hudební projekt s názvem The Primes, se kterým se nyní chystají vydat nový singl i s videoklipem. Na co se v něm můžete těšit?

tvoje tvář má známý hlas

Populární zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková, která na sebe upoutala pozornost v televizní show Tvoje tvář má známý hlas nebo v Ordinaci v růžové zahradě 2, vydává svůj první singl. Píseň s názvem Pod lampou vznikala tři měsíce a na skladbě se sama zpěvačka i autorsky podílela.

Celý proces vzniku jsem si užívala a je to nejen pro mne, ale i pro celou kapelu velká zkušenost,” říká Slováčková. Producentem nahrávky je bubeník kapely Portless Zbyněk Raušer.


NA TEASER SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE!

K novému singlu vznikl i videoklip, který se natáčel v industriálních prostorech pražské Pragovky. „Anička je velký profesionál a byla radost s ní pracovat,” říká Raušer, který videoklip i režíroval. Ve videu uvidíte hned dvě tváře zpěvačky. Temnou a romantickou, které se v klipu různě prolínají. Natáčení se zúčastnila i zpěvaččina kapela The Primes.

Premiéra videoklipu k písni Pod lampou bude 24.4. 2018 na TV Nova ve Snídani s Novou a hned poté se objeví na sociálních sítích zpěvačky.


 

Maci