Nová série Tvojí tváře má další tři hvězdy. Nebude chybět vítězka SuperStar!

Zdroj: TV Nova

Letošní řada show Tvoje tváře začne už brzy a diváci se mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Kromě Jitky Schneiderové, Michaely Badinkové, Patrika Děrgela, Evy Burešové a Vojty Drahokoupila to budou vítězka SuperStar, nebo česká herecká hvězda.

V pěvecké show se objeví také herec a tanečník Jan Révai a skupinu uzavře další oblíbený herec Robert Jašków. Jak budou zvládat proměny do světových i českých hudebních ikon?

Pro vítězku SuperStar Terezu Maškovou to bude další obrovská zkušenost. Nejvíc se těší na to, že bude někým jiným. „Určitě se pořádně vyblbnu, ale zároveň je to pro mě velká výzva. Jsem moc ráda, že jsem nabídku dostala. Tvář jsem sledovala a obdivovala jsem proměny, které nebyly naprosto dokonalé.“ V hlavním videu můžete vidět koncert Terezy.


Herec Jan Révai zahájil přípravy na show. Má totiž rád výzvy. „Například jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to vůbec nejde. Těším se na to napětí, které mě čeká před každým vystoupením.“


Robert Jašków se těší na kolegy, které s ním budou v Tváři účinkovat. Když kývl na nabídku, nadšená z jeho rozhodnutí byla i jeho rodina. Strach ze show si nechce připustit. „Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita nebo zvýšená hladina adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo.“


Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už od podzimu na televizi Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Hitem Tvojí tváře je Beyoncé! Kdo ji ztvárnil nejlépe? Koukněte se a HLASUJTE!

Budoucí hvězda Tvojí tváře Eva Burešová odhaluje soukromí s krásným synem

Nova.cz