POSTIŽENÝ DĚRGEL! Kolega hvězdy Tváře promluvil o tom, co se děje na divadle

Zdroj: TV Nova

Díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas ho mohli diváci vidět coby Eminema i Whitney Houston. Zpívá swing s bigbandy po celé republice a pravidelně vystupuje s jazzovou kapelou. Nyní se otloukánek třetí řady vrátil tam, kde ho diváci milovali. Do Tváře!

tvoje tvář má známý hlas

Zpěvák, herec a držitel ocenění Zpěvák roku v hudební anketě Žebřík patří k jistotám české hudební scény. Svými posledními alby zaujal nejen posluchače, ale i hudební kritiky, kteří ocenili citlivý a zároveň osobitý přístup k písním, jež mnozí považují za nedotknutelné.

Ačkoliv mnozí televizní diváci znají zpěváka Ondřeje Rumla především díky jeho nedávné účasti v show Tvoje tvář má známý hlas, všestranně nadaný umělec nyní brázdí Česko se svou neobvyklou hudební one man show nazvanou příznačně „Nahubu“. Přesto neváhal a kývnul na návrat do show! „Moc jsem si to užil, když jsem čekal ve výtahu, tak mě to dojalo. Tohle je práce snů,“ řekl.

Se svým dlouholetým kolegou Patrikem Děrgelem vytvořili nezapomenutelné duo Hegerová – Matuška. „S Patrikem se znám léta, hráli jsme spolu už ve Švanďáku. On hrál postiženého a já slepého,“ přibližuje Ondřej. „Společně jsme si to užili, ale z Patrika jsem nemohl. Prostě mě furt balil a sváděl očima,“ uzavřel účastník třetí řady pořadu.

A příští týden se můžete těšit na Patrika jako Rag’n’Bone mana. To bude absolutní špička! Tak to nezapomeňte sledovat v sobotu 13. října od 20:15 na Nově.

 

Maci