ZÁKULISÍ Tvojí tváře: Nervozita i problémy s textem! Účinkující jsou před dílem na prášky

Další díl zábavné hudební show je tady! Tentokrát to bylo v zákulisí napjaté, jelikož s texty měli někteří účinkující velký problém. Komu text nelezl do hlavy a kdo byl nespokojený s interpretem, kterého si vylosoval?

tvoje tvář má známý hlas

Herečka Michaela Badinková, známá především ze seriálu Ulice, měla velký problém zvládnout text. A aby toho nebylo málo, Míša se dokonce musela naučit rapovat! Tentokrát se totiž převtělila, do raperky Missy Eliot. „Je to fakt dobrá písnička, ale rapovat, no je těžké se to naučit,“ říká Míša před vystoupením.

 

Další, kdo nebyl z výběru interpreta zrovna nadšený, byl Jan Révai, který se přeměnil v dredatého Jamajčana. A co si přichystal za píseň? „Je to takový letní song reagee, takový happy funnny summer, koupeme se, cákáme se a chci vidět, jak si zpocená,“ přibližuje.

 HVĚZDNÝ NÁVRAT: Vítězka Berenika Kohoutová se vrátila na pódium Tvojí tváře! VIDEO

Nervózní byla i Tereza Mašková, která si vyzkouší zpěv v kůži slovenské legendy Mariky Gombitové. Během příprav v zákulisí si Honza s Vojtou Drahokoupilem střihl i duet. A co dohání Vojtu k slzám? To zjistíte ve videu!
 

Na další díl show Tvoje tvář má známý hlas se diváci mohou těšit již v sobotu 3. listopadu 2018 od 20:15 na TV Nova.
TV Nova