NEMÁ ZARACHA? Na Patrika Děrgela dohlížela maminka! Do rozpaků ho ale přivedl někdo jiný

Publikováno 9. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Největší stydlín páté řady show Tvoje tvář má známý hlas si na natáčení druhého dílu vzal jako podporu svoji maminku. Jenomže Patrik vystupoval jako frontman šílené a extravagantní skupiny Red Hot Chili Peppers. Po pódiu běhal dokonce polonahý. Kdo ho nejvíc přivedl do rozpaků?

tvoje tvář má známý hlas

Nahota není pro Patrika Děrgela nic nového. Vždyť už ji několikrát poznal na prknech Národního divadla. Tam musel odhodit veškerý stud. Na jevišti se s dalšími kolegy totiž svléká úplně do naha a vzájemně se hladí, laskají a pusinkují. Režisér o něm dokonce prohlásil, že má „nejkrásnější zadek“. Na tento fakt upozorňoval i moderátor Ondřej Sokol.

A jak si to Patrik užil ve studiu Tvojí tváře? „Krásně, fakt jsem si to užil, bylo to úžasný pocit tady vůbec stát a takhle se vyblbnout,“ rozvášnil se talentovaný umělec. Šílené vystoupení mělo za účel pobavit, ale zároveň bylo nebezpečné pro všechny aktéry. Dopadlo všechno tak, jak mělo? „Nestalo se nic, bylo to šílený a nebezpečný. Hrozně jsem se bál, že ublížím někomu kolem sebe. Ale já osobně jsem to ve zdraví přežil,“ okomentoval Patrik vystoupení.


Fakt, že na něj dohlížela maminka, mu rozhodně nevadil. „Bylo to speciální. A jestli jsem se před ni styděl? Já se stydím přede všema,“ přiznal Patrik. Víc do rozpaků ho přivedla čtvrtá porotkyně Dana Morávková, ta nechtěla, aby si opět oblékl košili. „Neuvěřitelná poklona, moc jí děkuju, uvedla mě do rozpaků,“ prozradil červenající se Patrik.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

V příštím kole čeká Patrika pořádná nálož německých slovíček. Jak to zvládne, sledujte již tuto sobotu 8. září od 20:15 na TV Nova.
 

Maci