NEJŠÍLNĚJŠÍ ROZHOVOR z Tváře: Kohák byl nejlepší, Ledecký hledal výmluvy a všichni to kazili

Tohle se povedlo! Skupina ABBA se vrátila a s povedeným číslem odstartovala poslední díl 5. řady Tvojí tváře! Jak zvládli nacvičit tak složité vystoupení? Nebudete se stačit divit!

tvoje tvář má známý hlas

Elitní výběr ze všech pěti řad - takhle se uvedla skupina čtyř bývalých soutěžících a dvou stálých porotců. Jitka Boho, Berenika Kohoutová, Iva Pazderková, Aleš Háma, Janek Ledecký a Aleš Háma. Spolu ztvárnili číslo z filmové verze oblíbeného muzikálu Mamma Mia!, který obsahuje písně z repertoáru švédské skupiny ABBA.

Jenomže ne všechno se jim povedlo. Například Janek Ledecký působil na pódiu jako nemehlo, což by od tak skvělého zpěváka a muzikálového herce nikdo nečekal. „Já to měl ve scénáři,“ hájil se. „Já jsem tady omylem, jsem Darth Vader,“ skočila mu do řeči Iva Pazderková. To ale nebyl jediný fórek, který během rozhovoru reportérce provedli.

„Mně to tady všichni, ale úplně všichni kazili,“ rozčilovala se hostující porotkyně Berenika Kohoutová. Jenomže pak se strhla mela a už nebylo poznat, ani slyšet, kdo co říká. Podívejte se na celý vtipný rozhovor, který vás jistě pobaví a zvedne náladu!


 
 

Maci