NEJLEPŠÍ VYSTOUPENÍ Míši Badinkové? Žádné z vítězných to nebylo!

Publikováno 18. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Dvanáct týdnů uplynulo jako voda. Je na čase rekapitulovat. Sympatická herečka Míša Badinková se rozpovídala o finálovém vystoupení a zavzpomínala na svou nejoblíbenější proměnu.

tvoje tvář má známý hlas

Křehká dívka, která si zahrála v Básnících Aničku alias Veverku, nyní září jako Alena Mázlová (dříve Rytířová) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, patřila k největším překvapením páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Od Lizi Minnelli přes Arethu Franklin po Édith Piaf se prozpívala až do finále a stala se vítězkou páté řady oblíbené show.

Ve finále se představila jako Christina Aguilera, interpretka, která byla ztvárňovaná ve všech pěti řadách. „Moc užitá písnička. Byla jsem až v záhadném klidu. O všechny své pocity a niternosti jsem se podělila s Davidem Krausem,“ říká rozzářená Míša. „David zpíval strašně jemně, byli jsme na stejné notě,“ zavzpomínala naposled na své vítězné číslo.

Každému účastníkovi show něco vzala a také něco dala. Míša přišla o spousta volného času a musela stíhat natáčení show i se svými dalšími projekty. Za to dostala splněný sen každého malého dítěte – možnost žít v pohádce. „Je to jak v pohádce. Měla jsem spoustu převleků, masek a byla jsem za takové podivné postavičky,“ usmívá se. „Nejvíc jsem si užila Ricka Astleyho, to byla asi moje nejmilejší proměna,“ uzavírá.
 
NA CELÝ FINÁLOVÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Maci