NEJ HLÁŠKY poroty Tvojí tváře: Útok na Pearl Harbor, Godzilla i pořádný turbo!

Publikováno 6. 11. 2018
Tvoje tvář - 10. díl - porota - 1
Zdroj: TV Nova

Desátý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

tvoje tvář má známý hlas

Jakub Kohák: Jašków je zapomenutý. Koho by zajímal teďka, když slavíme narozeniny.Jakub Kohák
: Hodně štěstí do poslední třetiny tvého života. Snad budeš i nadále potkávat tak hezké, mladé a talentované lidi, jako jsem já.Jakub Kohák: Tohle je pořádný turbo Michalo!


Janek Ledecký: Smekám všechny klobouky, které jsem kdy nosil.
Jakub Kohák: A že jich bylo!Aleš Háma
: Kdybych tě neznal, tak bych myslel, že ti bouchl výfuk u auta. Jsi pochodeň.Aleš Háma: Točím film pro děti, jmenuje se Jak Veveřák z Toužimi ke štěstí přišel a chtěl bych tě obsadit do hlavní role.


Janek Ledecký: Vypadáš jako z filmů o Sherlocku Holmesovi.Marika Šoposká: Já dostala papír na poznámky, ale nic jsem si tam nenapsala. Protože jsem se do tebe zakoukala.
Ondřej Sokol: Ale, už se nám to páruje.Marika Šoposká: Jíťo, Whitney Houston dokáže zazpívat každý, ale tenhle bizár nedá jen tak někdo. To je umění.Janek Ledecký: Tahle písnička je od Japonců ještě zákeřnější, než útok na Pearl Harbor.Aleš Háma: V dětství mi říkali bíbr, a to je prý slang pro velmi malé pánské přirození.Jakub Kohák: Udělám všechno, abys nevyhrála, už to není nikdy vidět.
Aleš Háma: Já nečetl Playboy, ale pionýrskou stezku. Bohužel!Aleš Háma: Vypadáš jako Barbar Conan v ženském oblečku.Jakub Kohák: Honza Cina a Vojta Drahokoupil umějí krásné ženy, ale ty Patriku, ty jsi Godzilla.Aleš Háma: Děti, neměly byste nadužívat žádné věci. Piškoty, mléko a později pak nějaké zelené věci.


 


Tak co? Která hláška desátého dílu pobavila nejvíce vás? Na celý díl se podívejte ZDE!

 

Nenechte si ujít další díl show Tvoje tvář má známý hlas! Opět v sobotu ve 20:15 na Nově!


Maci