RECEPT NA TRÉMU podle Patrika Děrgela: V hlavní roli alkohol! Pije ho i před Tváří?

Publikováno 12. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Tréma občas přepadne každého. Znají ji politici, herci, zpěváci, šéfové… Prostě všichni, kteří chtějí někoho něčím zaujmout. Říká-li někdo, že neví, co je tréma, tak si pěkně vymýšlí. Účastník Tvojí tváře Patrik Děrgel našel účinný recept, jak jí vzdorovat. Tak aby to náhodou nepřehnal!

tvoje tvář má známý hlas

Tréma je prevít, to vědí všichni účastníci Tvojí tváře. Její projev na soutěžících není tak příjemný. Při vystoupení občas špatně vyslovují, zakoktávají se, červenají a potí se. Před vystoupením si musí hrát s tužkou, nebo jenom tak bloumají chodbami. Právě to jsou totiž klasické problémy vyplývající z trémy, z nervozity plynoucí z očekávané události.


Podívejte se na základní poučky, které podle sympatického herce pomohou trému porazit. „Dám si vždycky panáka před vystoupením na nakopnutí,“ začal Patrik vykládat, jak bojuje se zpocenýma rukama, třesoucími se koleny, zrychleným tepem, červenými tvářemi a staženým žaludkem. „Je možný, že si dám dva. Stalo se, že jsem poslal i tři. Jednou i čtyři. A minule dokonce pět,“ řekl Patrik.


Jestli to je pravda, tak to na Harrym Stylesovi vůbec nebylo znát. Jenomže nyní ho čeká jiná káva. Anglicky obr Rag'n'Bone Man. „Budu celkem Méďa Béďa. Čeká mě tak 150 kilo a vousy. Jsem nervózní, ale nebojím se. Celkem se i těším. Prostě tam půjdu a dám to,“ uzavírá Patrik.


Jak to Patrik zvládne? To zjistíte již tuto sobotu 13. října od 20:15 na Nově.
 


 

Maci