NÁVALY SMUTKU: Show končí a soutěžící Tvojí tváře pláčí! Co s nimi bude dál? A budou se vídat?

Po bezmála třech měsících došla čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas do finále. A bylo to velké! Jak budou na soutěž vzpomínat všichni zúčastnění? Nejen to prozradili v rozhovoru.

tvoje tvář má známý hlas

Show Tvoje tvář má známý hlas se divákům poprvé představila roku 2016 a téměř ihned si získala obrovské množství fanoušků. Není divu, že na sebe další série báječných proměn nenechaly dlouho čekat. Nejaktuálnější řadou, která se divákům představila, byla řada čtvrtá. 

 

Vítězkou se stala herečka Berenika Kohoutová. „Ona si to moc zaslouží za ten pokrok, co tady v soutěži udělala,“ komentoval Bereničino vítězství moderátor pořadu Ondřej Sokol. Komentáře se nezdržel ani samozvaný předseda poroty Jakub Kohák. „Je to skvělá herečka a interpretka, vždycky byla taková drzá, ale na tohle koukala jak vejr,“ smál se. 

 

Všichni vystupující se shodli, že se jim po soutěži bude moc stýskat. A ne jen po ní. Mezi soutěžícími vzniklo úžasné přátelství. Jitka Boho, která se v umístila na stříbrné příčce, prozradila, že se s ostatními bude chtít vídat i nadále. „My hned pár dní po finále máme naplánované setkání. Máme na sociální síti i skupinu, abychom si mohli psát,“ radovala se. Jak se skupina jmenuje? To se dozvíte v reportáži.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ