NATÁČENÍ TVOJÍ TVÁŘE V OHROŽENÍ: Nepříjemná situace kvůli zpoždění letadla

Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář má známý hlas je po roce zpátky na obrazovkách televize Nova! Stačilo málo a všechno mohlo být jinak. Natáčení prvního dílu páté řady totiž ohrozila řada nešťastných událostí. Pojďte se podívat, co málem zavinilo konec natáčení!

Nejprve Eva Burešová, mladá herečka a zpěvačka, musela do nemocnice s ledvinovým kamenem a její účinkování v show tak bylo ohroženo. Naštěstí zákrok proběhl bez problémů a Eva mohla už za týden po operaci natáčet své první vystoupení v Tváři.

Následně ale přišla další velká komplikace. Moderátor pořadu Ondřej Sokol totiž při návratu domů uvízl na letišti v Americe, kde byl na dovolené. Tvůrci do poslední chvíle nevěděli, zda se mu podaří vrátit včas. Ondřej nakonec za dramatických okolností přijel jen pár hodin před začátkem natáčení, a tak se diváci opět mohou těšit na svého oblíbeného moderátora.


I přes všechny tyto strasti a potíže čekají na diváky obrovské proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas startuje už tuto sobotu na Nově od 20:20

 

Maci