Tvoje tvář ji zkazila! Tereza Mašková odhalila, jaké tetování si plánuje udělat

Publikováno 7. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Zlobivá holka Amy, stylotvorná ikona doby, která měla k líbivé kráse daleko. Pro její image byla také typická zřetelná tetování, odhalený dekolt a provokativní minisukně. Jak si Tereza Mašková v Tvojí tváři užila proměnu v antiidol, jenž se stal idolem? Možná ji to trochu zkazilo!

tvoje tvář má známý hlas

Díky kouzelným rukám maskérů se soutěžící Tvojí tváře každý týden mohou proměňovat ve hvězdy světové a tuzemské hudby. Samotná maska je věc jedná, ale rozhodují i sebemenší detaily. Pihy, barva očí nebo třeba tetování. A na Tereze Maškové se v tomto ohledu musejí pořádně vyřádit. Rihanna, Pink a teď Amy Winehouse. Všechny divy mají viditelná tetování. A zdá se, že Tereze slouží jako inspirace.

Vypadá to, že poslední jmenovaná umělkyně pomohla Tereze udělat finální rozhodnutí. Vzhledem k tomu, že dnes již zesnulá umělkyně měla mnoho tetování, musela si i Tereza také nechat udělat pár kérek. Chtěla by se vítězka SuperStar někdy nechat potetovat? „Ano chtěla. Už jsme nad tím s mými dvěma nejlepšími kamarády přemýšleli. Všichni bychom chtěli malý zámek na zápěstí a v něm by byly naše iniciály,“ řekla.

Díky Amy si splnila i další sen. „Vždycky jsem chtěla dlouhé kudrnaté vlasy! Jenomže ta černá mi asi moc nesedí, i když mě všichni přesvědčuji o opaku,“ řekla Tereza. „Nejhorší jsou ty zuby. Vždyť mluvím jako blbec,“ uzavřela se smíchem

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!


A příští týden se můžete těšit na Terezu jako Tinu Turner. To bude absolutní špička! Tak to nezapomeňte sledovat v sobotu 13. října od 20:15 na Nově.
 

Maci