Berenika Kohoutová a její tajná zbraň: Co ji ve Tváři zachrání? Díky tomuhle bude za hvězdu!

Berenika Kohoutová se na 4. řadu show Tvoje tvář má známý hlas už hodně těší! Jak se připravuje? Věří, že jedna věc jí dost pomůže!

Berenika Kohoutová, stejně jako mnoho dalších účastníků 4. řady Tváře, se informovala o celém natáčení od soutěžících z předchozích řad (Čtěte ZDE). I když ona jediná od samotného vítěze – Jana Ciny. I tak ale má nervy na dranc. „No, zatím je to hodně hektické, hodně moc informací, takže jsem taková vystresovaná, ale zároveň se i těším,“ rozpovídala se Berenika.

Berenika nevědomky začala před dvěma měsíci pravidelně cvičit. To ale ještě nevěděla, jak hodně jí fyzická námaha přijde vhod. Pro show je totiž fyzička velmi důležitá. „Já jsem se nějak nevědomky začala připravovat už nějak před dvěma měsíci, když jsem začala chodit na tréninky, a myslím, že mě to v Tvojí tváři zachrání, protože ta fyzička je mnohem lepší než byla,“ dodala herečka.

 

18

GALERIE: Účastníci čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

Hodnocení:

Co dalšího prozradila? To se dozvíte ve videu! A první díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít už v sobotu 2. září ve 20:20 na Nově!

aso TV Nova