SPLNĚNÝ SEN: Skalní fanoušek Tvojí tváře se podíval do zákulisí. Jeho reakce vás dostane!

Jednomu z největších a nejvěrnějších fanoušků Tvojí tváře se splnil velký sen. Zážitkem na celý život se pro něj stal okamžik, kdy se mohl osobně účastnit natáčení!

tvoje tvář má známý hlas

Pavel Kelich, který od první řady hudební soutěže Tvoje tvář má známý hlas nevynechal jediný díl, si z celého srdce přál nahlédnout alespoň jednou do zákulisí. A reportéři TV Nova mu jeho sen splnili! „Je to hrozně hezký, to podium i ten celý ateliér je menší, než jak vypadá v televizi,“ rozplýval se Pavel během návštěvy studia.

 

Fanoušek Pavel je natolik skalní, že má dokonce svou vlastní „knihu“, ve které má zapsané veškeré informace o této show. A právě, proto mu tým televize Nova nakonec jako další překvapení umožnil navštívit i maskérnu a kostymérnu.

 Tereza Mašková rozbrečela Ondru Sokola! Proč? To zjistíte ve VIDEU!

Jak to vypadá v zákulisí hudební soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Jak vypadá maskérna, ve které hvězdy tráví spousty hodin před vystoupením? A co teprve taková kostymérna? Podívejte se na video!Na nejnovější semifinálový díl se můžete těšit již v sobotu 10. listopadu 2018 od 20:15 na TV Nova.


TV Nova