KONEČNĚ JASNO! Milan Peroutka prozradil, jak to má s dívkou z divadla. Láska, nebo něco jiného?

Oblíbenec z Tvojí tváře Milan Peroutka konečně oficiálně promluvil o dívce, se kterou před nedávnem vyrazil do divadla. Jde o novou lásku, nebo je všechno úplně jinak? Podívejte se na VIDEO!

Zpěvák a seriálový a muzikálový herec Milan Peroutka dorazil na tiskovou konferenci televize Nova v dobré náladě. Toho využila jedna z reportérek a Milana vyzpovídala. Kromě představení nového klipu Sofie, který před pár týdny vypustil do světa, se rozpovídal i o tom, kdo je tajemná tmavovláska, která ho doprovázela do divadla. Konečně odhalil to, co zajímá většinu jeho fanynek!

„My jsme schválně přišli o hodinu později! Dívka z divadla je moje hodně blízká osoba teď, ale nejsme v té partnerské rovině,“ říká Milan. Zda se spolu do této roviny dostanou, ukáže čas. Milan je totiž hodně vytížený a právě to může být uskalí nově vznikajícího vztahu. Kromě nahrávání s kapelou, natáčí nové klipy, píše písně, zkouší muzikálová představení a bude hrát v jednom z oblíbených nováckých seriálů!

Známý sympaťák zazářil ve třetí řadě showTvoje tvář má známý hlas, ve které se umístil na krásném druhém místě. Na obrazovky televize Nova vtrhne znovu, a to ve zcela jiné roli, v nové výzvě – diváci ho uvidí v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 coby mladého medika Jonáše v nových dílech po prázdninách. A že se mají na co těšit!

 

Start třinácté sezóny Ordinace v růžové zahradě 2 si nenechte ujít 22. 8. ve 20:20 na Nově!

 

Podívejte se, co všechno o tajemné dívce Milan ve videu prozradil.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nova.cz