Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna velkého finále Tvojí tváře vás fascinovala nejvíce? HLASUJTE!

Tvoje tvář 12. díl maskéři
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer diváky televize Nova opět ohromila dokonalá vystoupení a jedinečné proměny, které show Tvoje tvář má známý hlas dávají to správné grády. Která proměna finálového dílu vám přišla nejzdařilejší? HLASUJTE!

tvoje tvář má známý hlas

 

Berenika Kohoutová - The Prodigy
Se svou družinou démonků vystoupila jako první Berenika Kohoutová. V masce a zelených vlasech jako Keith Flint nebyla téměř poznat. Sličné herečce ubylo pár vlasů a přibylo několik piercingů a řetězů. Během rozdováděné show dokonce zvládla dehonestovat prezidenta poroty Jakuba Koháka.


Leona Machálková a Jan Maxián - Ariana Grande a John Legend
Leona s Honzou se v sobotním díle spojili dohromady a společně dali na podiu vzniknout něžnému duetu z pohádky Kráska a zvíře. Leona coby něžná Ariana Grande připomínala v červených šatech nejen princeznu, ale i českou pohádkovou postavu makové panenky. Honza coby černý kominíček John Legend v celé soutěži poprvé usedl za klavír, kde se je jako ryba ve vodě. Jak se vám jejich masky líbily?


Jitka Boho - Selena Gomez
Jitka se v prvním díle show objevila jako Beyoncé a její vzhled do modelky neměl daleko. Tímto číslem v převleku za uhrančivou Selenu Gomez působivě uzavřela své působení v soutěži. Jitce to opět neskutečně slušelo! Podle Janka Ledeckého píseň dokonce zazpívala o hodně lépe než samotná Selena.

 

kuci