Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna jedenáctého dílu Tvojí tváře vás fascinovala nejvíce? HLASUJTE!

Tvoje tvář proměny 11. díl
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer diváky televize Nova opět ohromila dokonalá vystoupení a jedinečné proměny, které show Tvoje tvář má známý hlas dávají ty správné grády. Která proměna jedenáctého dílu vám přišla nejzdařilejší? HLASUJTE!

tvoje tvář má známý hlas

 

 

Jan Maxián – Army Of Lovers: Crucified
Otvírákem celého večera bylo vystoupení Honzy Maxiána společně s Lindou Finkovou a Ondřejem Sokolem. Porotu i diváky ohromili nejen svým zpěvem, ale také nezapomenutelnými dobovými kostýmy, které mají na sobě členové kapely i v originálním videoklipu.

 

Tomáš Matonoha – Metallica: Nothing Else Matters
Výkon Tomáše Matonohy roste s každým kolem a ani tentokrát se rozhodně nenechal zahanbit. S živým smyčcovým kvartetem za zády bylo jeho podání romantické balady Nothing Else Matters ještě šťavnatější. A co říkáte na jeho masku?

 

 

Jan Kopečný – Michael Jackson: Billie Jean
Toto číslo bylo v 11. dílu Tvojí tváře jedním z nejočekávanějších. Všechny zajímalo, zda se zařadí mezi další úspěšně ztvárněné Michaely Jacksony, které si v minulých řadách střihli Hana Holišová, Roman Vojtek nebo Milan Peroutka. Honza všechny přítomné ohromil nejen zpěvem, ale i tancem. Bravurně na podiu vystřihl i pověstný moonwalk a rozhodně tak svým kolegům neudělal ostudu. Nic náhodě nenechali ani maskéři. Jak se jeho proměna líbila vám?

 

 

 

Dalibor Gondík – Samantha Fox: Touch me
Kdo by čekal, že si tuto ikonu, která se proslavila nejen svým zpěvem, vylosuje právě muž. Dalibor v úsporném kostýmu dokonce ukázal svoje bříško. Jako ženě mu to velmi slušelo. Jak hodnotíte práci maskérů?

 

Berenika Kohoutová – Karel Gott a Eva Pilarová: Je nebezpečné dotýkat se hvězd
Berenika se s vítězem 2. řady Tvojí tváře Honzou Cinou zná opravdu dobře. Jsou nejen kolegy z divadla, ale i dobrými přáteli. Společně jim to opravdu ladilo. Není divu, že se právě toto číslo stalo vítězným. A kostým, který připomíná kantory, opravdu nemá chybu. Co říkáte?