Maskéři a jejich zlaté ručičky: Která proměna 9. dílu Tvojí tváře vás dostala nejvíc? HLASUJTE!

Tvoje tvář: Nej proměny - 9. díl
Zdroj: TV Nova

Nejnáročnější proměna devátého dílu Tvojí tváře byla pro maskéry jistě Montserrat Caballé, kterou ztvárnila Jitka Boho. Byla to právě ta proměna, která se vám líbila nejvíc? Nebo vás zaujala jiná? Hlasujte!

tvoje tvář má známý hlas

Aneta Krejčíková jako Gwen Stefani: What You Waiting For?

"To je bizárek," okomentoval vystoupení Aleš Háma. A měl pravdu! Na scéně jste mohli vidět několik muchomůrek, extrémně vysoké boty, které měla na sobě Aneta, a nechybělo ani roztomilé prasátko!

Jan Maxián jako Patti Smith: Because The Night

Honza se opět proměnil v ženu. Tentokrát ale na sobě neměl velké poprsí, a dokonce ani žádné vycpávky. Dlouhé vlasy, malátná chůze a hlas, který byl téměř totožný jako skutečná interpretka. Taky jste si mysleli, že tohle není Honza, ale skutečná Patti?

 

Jan Kopečný jako Bruno Mars: Runaway Baby

Bruna už jste v Tvojí tváři mohli slyšet – v podání Aničky Fialové a Milana Peroutky. Tentokrát se v něj proměnil Honza, který předvedl energické číslo, které mělo grády od samotného začátku až do úplného konce. "Mně se líbilo, jak jsi trefil ty jeho sametové výšky," okomentoval vystoupení Janek Ledecký. A co se líbilo vám?

Leona Machálková jako Blondie: One Way Or Another?

Odhalený kostým, sexy křivky Leony, blond paruka a drsný hlas frontmanky kapely Blondie - jakmile Leona dozpívala, bylo jasné, že se toto číslo bude nejen porotě velmi zamlouvat. "Leono, já jsem se u toho vystoupení úplně zadýchal," okomentoval Jakub Kohák. A co vy, pánové, souhlasíte s jeho výrokem?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

soltes TV Nova