Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě. Manželka prozradila, co tam dělal se sklem!

Zdroj: TV Nova

Partnerka Tomáše Matonohy jej po celou dobu Tvojí tváře nesmírně podporovala. Byly to náročné tři měsíce, které ale oba přežili ve zdraví. Lucie v rozhovoru prozradila detaily speciálního finálového čísla. Budete se divit!

tvoje tvář má známý hlas

Lucii Benešovou můžete znát například ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným. A když se v manželství sejdou dva lidi takříkajíc „z branže“, je výhodou, že má každý pochopení pro povolání své drahé polovičky. Stejně tak to má i Lucie Benešová s Tomášem Matonohou, který byl účastníkem 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Lucie během show svého manžele podporovala a pravidelně usedala na natáčení v publiku jako divák.

Ve finálovém díle si Tomáš Matonoha střihl duet s Daliborem Gondíkem jako Josef Bek a Irena Kačírková s písní Dáme si do bytu. Oba si z vlastní iniciativy vymysleli malou hudební vložku. Dalibor hrál na bicí a Tomáš na lahve. Manželka Tomáše Matonohy prozradila detaily tohoto speciálnéího čísla, kteér jsou hodně překvapivé! jak dlouho se Tomáš učil hrát na lahve? A jak tuto nově nabytou zkušenost po skončení Tváře plánuje dále využívat? Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova