PROZŘENÍ V TVÁŘI: V těle ženy se cítím tak dobře... Rozplýval se Dáda Gondík. Reakce manželky přišla hned

V jedenáctvém díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas se Dalibor Gondík proměnil v popovou hvězdu osmdesátých let, Samanthu Fox. Jak se v těle zpěvačky cítil a proč jako žena děsí svou manželku? Dozvíte se v reportáži!

tvoje tvář má známý hlas

Když si na konci desátého dílu Dalibor Gondík vylosoval zpěvačku a popovou ikonu osmdesátých let, Samanthu Fox, diváci netrpělivě vyčkávali, jak si s takovou proměnou poradí. O to více byli všichni překvapeni bravurním výkonem, kterým Dalibor nejen porotě vyrazil dech. Jeho manželka však není z jeho „dámských“ proměň úplně nadšená. 

„Já jsem to bral jako takové svoje malé finále, bylo to zábava, úplně super,“ řekl Dalibor s radostným výrazem. Někdejší moderátor pořadu Rady ptáka Loskutáka se během soutěže stal ženou hned několikrát. V rozhovoru prozradil, že právě tyto proměny jeho manželku nejvíce děsí. „Ona se bojí, že se začínám stávat ženou,“ svěřil se. Jakou SMS od své drahé polovičky dostal právě po vystoupení, ve kterém ztvárnil Samanthu Fox? To se dozvíte v rozhovoru!

 

I přes velkou snahu se však Dalibor do finálové čtveřice nedostal. Smutný z toho ale rozhodně nebyl. „Já jsem spokojený s tím výsledkem, myslím si, že to dopadlo tak, jak mělo. Je to úplně ideální,“ dodal nakonec. 

 

O vítězství budou bojovat Aneta Krejčíková, Jitka Boho, Jan Kopečný a Berenika Kohoutová. Grandiózní finále čtvrté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas sledujte již v sobotu 18. listopadu, ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ