NEŠLO TO: Gondíková s Vondráčkem měli na nácviku Tváře nečekaný problém. Vy byste věděli, jak na to?

Publikováno 27. 4. 2017
Zdroj: TV Nova

Adéla si v 9. díle Tvojí tváře vyzkoušela, jaké je to být blondýnou. Jako Dara Rolins měla po svém boku dokonce Karla Gotta – splnený sen! Jenže se jim jedna věc stále nedařila...

tvoje tvář má známý hlas

Černého Petra, notoricky známý duet Dary Rolins a Karla Gotta, si tentokrát vytáhla Adéla Gondíková. K tomu si přizvala trochu jiného než černého Petra – Petra Vondráčka! Píseň Zvonky štěstí měla u diváků velký úspěch.

Jak se jim dohromady spolupracovalo?  „Úžasně, on je hrozně vtipný. Je taková stejná krevní skupina, jako jsme my tady, tak úplně zapadl,“ prozradila Adéla. Stejně tomu bylo i u Petra, který se s Adélou zná už dlouho, proto jim to spolu tak dobře šlo. K Adéle-Daře se ale hodil i díky svému vzhledu! „Říkají, že jsem Karlu Gottovi trochu podobný," prozradil.
V písni byl však moment, kdy měli oba co dělat, aby nevybuchli smíchy. A hlavní roli v celé komické scénce hrála svíčka! O co šlo? Podívejte se na video!


A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Vyberte diváckého vítěze show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo je letos podle vás nejlepší?

CHUDÁK MARKÉTA: Nedělní vystoupení odzpívala i přes velký zdravotní problém. Takhle trpěla!

Nova.cz