VIDEO: To si za rámeček nedají! Vojta D s Honzou Révaiem díky Tvojí tváři odhalili své slabiny

Publikováno 19. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Dva nekorunovaní zloději dívčích srdcí Honza Révai a Vojta D si připisují další plusové body u fanynek. Nejenže ve finále ztvárnili dokonalé emotivní vystoupení, také ukázali, že mají srdíčko na správném místě. Dívky mohou jenom litovat, že oba fešáci jsou zadaní.

tvoje tvář má známý hlas

Každý z nich je z jiné generace. Jeden je uznávaný herec a famózní tanečník, druhý teprve rozjíždí začínající kariéru, přesto spolu fungovali jako sobě rovní. Díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas se z nich stali dobří přátele. A když jsou vedle sebe, tak všechny fanynky dostávají brňavku. Ve finálovém kole si spolu stoupli na pódium v maskách Stinga a Stevieho Wondera s písni Fragile. A poslali všechny do kolen. Škoda, že finále je jenom pro čtyři.

„Snad dostaneme hodně bodů,“ doufal Vojta ihned po vystoupení. „Vzadu nám porotci řekli, že bychom měli vyhrát, tak uvidíme,“ přitakal Honza. To ještě ani jeden netušil, že vyhraje Míša Badinková. A protože klukům o nic nešlo, užili si to na maximum. „Užili jsme si to skvěle. Bylo to pomalé a komorní,“ popsal Vojta své pocity. „Já jsem byl normálně dojatý, málem nám ukápla slza při posledních výškách, ale ovládli jsme se,“ prozradil rozněžnělý tvrďák, který proslul hlavní rolí ve snímku Rebelové.

A jak se rozloučili se soutěží? Oba prozradili, co jim soutěž dala. Honzovi to, že si konečně věří v tom, že umí zpívat a Vojta zjistil, že tančí hůř, než si původně myslel!


NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!


 

Maci