MALÁ A KRÁSNÁ NEZBEDA! Anička Slováčková se dělí o postel se dvěma vetřelci! Který je víc roztomilý?

Anna Slováčková - 3
Zdroj: Profimedia

Než se Filip, přítel krásné Anny Slováčkové, dostane do postele ke své lásce, dá mu to trochu práce. O místo totiž musí bojovat s tímto roztomilým kočičákem Alexem! A že v něm má těžkou konkurenci je jasná věc. Alexovým očičkám by podlehla každá žena. Tenhle nerovný boj má jasného vítěze.

Během uplynulých dní mohli diváci krásnou dceru Dády Patrasové a Felixe Slováčka potkat všude, kde se něco děje. Na tiskové konferenci Novy se představila jako nová posila seriáluOrdinace v růžové zahradě 2, bude hrát v muzikálu Krysař Daniela Landy a také hlavní ženskou roli v muzikálu Iago Janka Ledeckého. Na scéně ji uškrtí Othello jako Desdemonu. A to vše díky účasti ve druhé řadě famózní televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zdá se, že momentálně se jí po pracovní stránce daří nádherně! Nezanedbává však svůj soukromý život?

Rozhodně ne, Anička a její přítel Filip, kterého se dlouhou dobu snažila uchránit před zraky médií, vypadají jako dvě zamilované hrdličky. O svém vztahu dává zpěvačka vědět na sociálních sítích, kde se už pochlubila například krásnou kyticí a nebo zamilovanými popiskami u fotek. Neustále usměvavá blondýnka prožívá snad nejlepší měsíce svého života. I když se mladý Filip musí smířit s tím, že jeho přítelkyně má občas v posteli jiného!

Ale řeč není o chlapovi, nýbrž o kocourovi Alexovi, který s Aničkou pochopitelně bydlí a spí v jedné posteli. Pocit živočišného tepla je prostě neocenitelný. A kdo vítězí? Jasná remíza.

Diváci se na Annu budou moc těšit již v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2! Zde si zahraje sestřičku Radku, která je mladá, půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je novou posilou sesterny kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nebudou mít jednoduché! 

Maci