MÁ ŽENSKOU NA KRKU: Jan Kopečný se po finále Tváře rozpovídal o svém životě! Kdo se na něj pověsil?

Jan Kopečný se po finále Tvojí tváře rozpovídal o svých plánech do budoucna, o tom, kterou proměnu by už rozhodně zažít nechtěl, a také o tom, koho rozplakal. A hlavně – ukázal, jaká žena mu právě visí na krku!

tvoje tvář má známý hlas

Jan Kopečný si do finále připravil opravdu neobvyklé vystoupení – zazpíval píseň WILD HORSES od Rolling Stones, ovšem v podání skotské zpěvačky Susan Boyle. „Tahle písnička byla nejemotivnější. Ta hlasová poloha je poležená hodně vysoko, ale užil jsem si to,“ zhodnotil svoje finálové vystoupení. Zároveň uznal, že Susan patřila mezi tři jeho nejtěžší proměny. Společně s Bruno Marsem a Michaelem Jacksonem.

Maskéři se na něm tentokrát opravdu vyřádili! Vystoupení bylo zábavné a hlavně procítěné. „Je to sice žena, ale není to krasavice jako Nicole Kidman nebo Pink, bylo to víc chlapské. Nemusel jsem se schovávat za tu ženskost,“ popsal náročnost proměny. Přesto to nestačilo na vítězství. Muzikálový zpěvák sice skončil na stupních vítězů, ale až na třetím místě. Jan ovšem nemusí být zklamaný, v soutěži za sebou zanechal obrovský kus poctivě odvedené práce!Každý se mohl přesvědčit o jeho hereckém a pěveckém talentu. Honzův um byl prověřen proměnami v mužské i ženské idoly světové hudby. Vyzkoušel si operu i taneční hudbu. Ztvárnil zpěváky tmavé i světlé pleti. Zpíval v češtině, angličtině i italštině. Pokaždé předvedl nadstandardní výkon. „Berenika skoro plakala,“ rýpnul si do vítězky celé tváře, která mu byla zavěšená na krku během celého rozhovoru!
  

Maci/nova.cz