LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na zvídavé dotazy diváků odpovídala Eva Burešová!

Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová byla jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Skončila sice na stříbrné příčce, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků jí nikdo nevezme. V livestreamu bude odpovídat živě na vaše dotazy!

tvoje tvář má známý hlas

Krásná herečka Eva Burešová to v životě neměla moc jednoduché. Zklamal ji osudový muž, a tak nyní žije sama, pouze s malým synkem Nathanielem.

Když se před sedmi lety zúčastnila talentové soutěže, označili ji porotci za největší objev. Zpěvu se čtyřiadvacetiletá herečka a zpěvačka Eva Burešová věnovala odmalička, protože pochází z muzikantské rodiny.

Eva má za sebou studium na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Předmětem jejího studia byl zpěv a muzikálové herectví. Hraje v muzikálu Baron Prášil, zahrála si v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hrála dceru přísné učitelky Kobry Renatu Koberovou. Také se účastnila Eurovision Song CZ, národního kola pro Eurovision Song Contest 2018, kde skončila třetí. Naposledy jste ji mohli vídat v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se její spanilý let zastavil těsně pod vrcholem.

Dnes bude divákům živě odpovídat v Livechatu na stránkách NovaPlus, oficiálních stránkách Tvojí tváře nebo na facebookových stránkách Tvojí tváře od 15:00.
  

Maci