LIKVIDÁTOR HEZKÉHO ZPĚVU Robert Jašków: Jak se mu podařilo během vystoupení udržet vážnou tvář?

Ve filmech, divadelních inscenacích a seriálech se mu diváci neposmívají, jelikož většinou hraje likvidátory vztahů a lidí. Prostě typický antagonista. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob Jašków zde exceluje jako velký komediant a sám o sobě říká, že je spíš likvidátorem hezkého zpěvu.

tvoje tvář má známý hlas

Má nálepku padoucha a teď tomu nasadil korunu! Zatím všechny jeho proměny v Tvoji tváři byly šílené. Jako Diana Ross nebo O-zone byl ve svém živlu. Svou profesi však miluje. A nedělá mu problém ani zahrát záporáka, i když ve skutečnosti je to veselá kopa.

„Připadám si jako krasavice,“ prohlásil při pohledu na sebe.  „Když se nenalíčím a dostanu paruku, tak jsem hezká slečna,“ neváhal zkritizovat sám sebe. V pátém kole se z něj totiž stala božská Florence, nejhorší operní pěvkyně na světě.

Paruka, šatičky, podpatky a rtěnka. S Robertovou muskulaturou je těžké proměnit ho v ženu tak, aby vypadal vážně, ale to nikoho příliš netrápí. Lidi to baví. „Publikum umíralo, ale mně to díky bohu nerozesmálo, jsem profesionál,“ prozradil. „Jsem zvyklý na to, že se mi lidé smějí,“ dodal s vážnou tváří.
 
NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Příští týden Roberta čeká Will Smith. Takže ho čeká opět bláznivá proměna! Jak mu to půjde, zjistíte 6. října od 20:15 na TV Nova.

 
Maci