ZBLÁZNILA SE? Eva Burešová prozradila, jaké by chtěla tetování. Tohle není sexy!

Publikováno 5. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Desátý díl show Tvoje tvář má známý hlas odhalil mnohé. Diváci mohli například zjistit, jak vypadala Evička Burešová, když byla malá holčička. Jako hudebnice LP! Charismatická sedmatřicetiletá zpěvačka je pro svou netypickou chlapeckou vizáž často spojována s Bobem Dylanem...

tvoje tvář má známý hlas

Pseudonym LP možná ještě neznají všichni, ovšem každý, kdo občas poslouchá rádio, musel zaručeně slyšet její hit Lost On You. Na přelomu roku totiž singl, který napsala po rozchodu s přítelkyní, kraloval českému éteru. Nyní s ním Eva kralovala v Tvojí tváři. „Užila jsem si to moc, je to moje oblíbená písnička. Strašně niterní pocity,“ říká po vystoupení.

Zpěvačka LP nemusí ani otevřít pusu, aby upoutala pozornost svým takřka chlapeckým vzezřením (mnohým její vzhled dokonce připomíná mladého Boba Dylana) a nekonvenční osobností. Někteří hudební kritici dokonce její procítěný chraplavý hlas popisují jako hlas Johnnyho Cashe. „Ten kostým je krásný, doopravdy se mi líbí. A tyhle vlasy? Takhle jsem vypadala v dětství,“ prozrazuje.

Dokonce vyřknula i velké přání. Odhalila hruď, kterou zdobilo obrovské tetování lodi. „Tohle tetování je super, to chci,“ prozradila o kérce, která reprezentuje cestu LP jejím životem. Celý rozhovor zakončila povzdechnutím: „Snad všechno vyšlo.“ A vězte, že Evička Burešová jako newyorčanka s italskými kořeny byla výtečná. Ne. Moment. Oprava. To je slabé slovo. Byla vynikající.NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Nezapomeňte se koukat na semifinále Tvojí tváře 10. listopadu od 20:15 na Nově.


Maci