VIDEO: Leona Machálková v přímém přenosu pokřtila novou desku. Poslechněte si exkluzivní ochutnávku!

Leona Machálková v sobotním 11. díle show Tvoje tvář má známý hlas předvedla skvělé vystoupení jako Bill Kaulitz z kapely Tokio Hotel. Dnes v přímém přenosu slavnostně pokřtila novou desku. A vystoupila s velkým umělcem!

tvoje tvář má známý hlas

Show Tvoje tvář se už nezadržitelně blíží do svého finále, které startuje v sobotu 18. listopadu ve 20:20. Leona Machálková představila nejen své pěvecké kvality, ale díky proměnám v sexy ženy ukázala, že má tělo náctileté studentky, což v jednom z dílů podotkl i porotce Aleš Háma.

Ve Snídani s Novou Leona Machálková nejen představila novou desku Duety, ale také si s houslistou a dlouholetým kolegou Jaroslavem Svěceným připravila malou ochutnávku.


„My se známe třicet let a spolupracujeme spolu dvacet,“ prozradila Leona. Za tu dobu se z nich stala opravdu sehraná dvojice. V přímém přenosu ranního vysílání společně s moderátory Leona své nové album pokřtila. Spolupracovala na něm s několika hvězdnými jmény jako Ilona Csáková, Helena Vondráčková, Kamila Nývltová nebo Petr Kolář. Na rozhovor i hudební ukázku se můžete podívat ve videu.

Ač Leona v semifinálovém dílu Tvojí tváře těsně nepostoupila mezi finálovou čtyřku, v sobotu si zazpívá krásný pohádkový duet s jedním z kolegů. Mimo to se finálová čtveřice ve složení Jitka Boho, Berenika Kohoutová, Honza Kopečný a Aneta Krejčíková utká o vítězství 4. řady!

 

Tak se nezapomeňte dívat 18. listopadu ve 20:20 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova