FAVORIT TVOJÍ TVÁŘE: Diváci už mají o jasno o výherci páté řady. Jejich hlasování mělo suverénního vítěze

Fanoušci se mají na co těšit! O vítězi famózní show Tvoje tvář má známý hlas budou každou sobotu rozhodovat hlasy poroty, ale ty se většinou nemusí shodovat s preferencemi diváků. Ti už si teď zvolili svého favorita. Pojďte se podívat, kdo se stal diváckým oblíbencem.

Kdo se stal diváckým oblíbencem páté řady Tvojí tváře? I vy jste mohli svými hlasy zasáhnout do výsledku této ankety.  Favoritům jste mohli posílat hlasy až do 27. srpna. Vojtěch Drahokoupil, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Michaela Badinková, Robert Jašków, Jitka Schneiderová, Jan Révai a Tereza Mašková se budou za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví každý týden proměňovat v české i světoznámé pěvecké legendy. Všichni ze sebe rozhodně vydají maximum, vítěz však může být jenom jeden.

V již proběhlé anketě zvítězila mezi diváky krásná herečka a zpěvačka Eva Burešová, ta má v posledních měsících velmi nabitý diář. Herečka, kterou si můžete pamatovat jako Renatu ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, byla nedávno hospitalizovaná s ledvinovou kolikou. Už týden po chirurgickém zákroku ale naskočila do práce, a rozhodně se nešetří. Už nyní má eso v rukávu. Stala se diváckou favoritkou!

Eva Burešová má za sebou studium zpěvu a muzikálového herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Svůj talent prokázala už ve zmiňovaném seriálu Gympl s (r)učením omezeným. S hereckým kolegou z Gymplu - Davidem Gránským si vyzkoušela roli moderátorky při natáčení show The Voice. Životní role se Eva dočkala v loňském roce, kdy se stala maminkou syna Nathaniela.

Jak se Evě bude ve Tváři dařit se můžete sledovat každou sobotu od 1. září 2018 od 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Maci