ODHALENÍ všech proměn: Které songy v sobotní Tvojí tváři zazní? Bude mezi nimi jedno velké překvapení!

Tvoje tvář: Odhalení proměn - 2. díl
Zdroj: TV Nova

Přinášíme vám kompletní seznam proměn druhého dílu i songy, které zazní. Podívejte se, na co se můžete v sobotu těšit!

Tomáš Matonoha - Depeche Mode: Enjoy the silent

V prvním díle dlouhovlasá blonýdnka, v druhém díle frontman kapely Depeche Mode David Gahan. Anglická kapela, která byla založená v roce 1980, se skládá z dalších dvou členů a to Martina Gorea a Andrewa Fletchera. Charakterističtí jsou pro svou alternativní hudbu s prvky rocku a popu.


Jan Maxián - Žlutý pes: Modrá

Z Honzy se stane český zpěvák Ondřej Hejma, frontman kapely Žlutý pes, zaznít tedy nemůže žádná jiná než ikonická píseň Modrá. Tak uvidíme, jak se Honza popere s českým textem, který právě pro soutěžící bývá kamenem úrazu.


Jan Kopečný - John Newman: Love me again

Honza si do druhého dílu vylosoval anglického zpěváka a hudebníka, který se proslavil právě songem Love me again. Tato píseň Johna Newmana se v roce 2013 stala jedničkou nejen britské hitparády. Jak bude vypadat tento muzikálový herec v krátkých vlasech s blond patkou? Dívejte se v sobotu ve 20:20!


Dalibor Gondík - Dolly Parton: Jolene

Nositelka ceny Grammy, žena, která má na svém kontě více než 100 milionů prodaných hudebních nosičů – to je Dolly Parton, do které se ve druhém díle promění Dalibor Gondík. Také jste zvědaví, jak si maskéři poradí s touto proměnou? Každopádně to bude velmi zajímavé!


Leona Machálková - Britney Spears: Ups I did it again

Jedna z nejznámějších amerických zpěvaček, která na hudební scéně působí už nějaký ten pátek. Zpěvačka, jejíž songy zná snad každý. Proměna právě do této star bude úkolem Leony Machálkové. Už se těšíte, až zazní její známý hit Ups I Did It Again?


Aneta Krejčíková - Etta James: At Last

Bluesová americká zpěvačka, která byla v roce 2003 oceněná cenou Grammy za celoživotní dílo – to je Etta James, která v roce 2012 zemřela na leukémii. Podaří se Anetě ztvárnit hudební divu? A jak si poradí maskéři s náročnou proměnou?


Jitka Boho - Marilyn Manson: Sweet dreams

Americká rocková hudební skupina v čele s Marilynem Mansonem demonstruje prolínání dobra a zla. To dosvědčuje i jejich název. Marilyn je podle půvabné Marilyn Monroe a Manson podle Charlese Mansona, několikanásobného vraha. Jitka tak bude muset z minulého kola odhodit podpatky a dlouhé šaty a zvyknout si na drsný výraz a ječák.


Berenika Kohoutová - Katy Perry: Roar

Slavná americká hvězda, která se proslavila hity jako I Kissed A Girl a stala se jedinou zpěvačkou, které se podařlo získat pět hitů číslo jedna v rámci jediného alba.To se zatím povedlo pouze Michaelu Jacksonovi. Berenika zazpívá její známý hit Roar, který zdůrazňuje téma o sebeposilňovaní a sebeúctě.

Tak se nezapomeňte dívat! Druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu 9. 9. ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes