KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Vítězové předchozích řad prozradili své tipy!

Kdo je překvapil? A kdo podle nich vyhraje? Vítězové předchozích řad Tvojí tváře odhalili své tipy do velkolepého finále! Porotci před sebou budou mít opravdu nelehký úkol...

tvoje tvář má známý hlas

 Vítězové předchozích řad show Tvoje tvář má známý hlas to už v sobotu pořádně roztočí. S písní Bang Bang se trojlístek představí ve speciálním vystoupení jako Jessie J, Ariana Grande a Nicki Minaj.Všichni tři si už jednou celým koloběhem show prošli, a tak moc dobře ví, že to není vůbec jednoduchá záležitost. Moratorium, které prožívali, si ale přesto vždy dokázali zpříjemnit humornými okamžiky, o které nebyla nouze ani tentokrát. „Hanka je můj idol už od... první třídy,“ vtipkoval vítěz druhé řady Honza Cina.

Legrace pokračovala i při hodnocení spolupráce s Tatianou Vilhelmovou: „Budeme loajální,“ krotila dvojici historicky první česká vítězka Tvojí tváře Hanka Holišová. „Táňa je hlavně, nechci říkat starší kolegyně, ale řeknu starší kolegyně, zkušenější kolegyně. My se od ní máme ještě co učit,“ dodal Honza.

Právě Honza také prozradil svůj tip na vítěze 4. řady Tvojí tváře: „Zároveň si myslím, že to bude nějaká holka z té čtveřice!“

A jak finálové klání dopadne podle Hanky Holišové a Tatiany Vilhelmové? Na to se podívejte ve videu.

 

Velkolepé finále 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas startuje už v sobotu ve 20:20 na TV Nova. Tak se nezapomeňte dívat! A jaké jsou vaše tipy na vítěze? Hlasovat můžete ZDE:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova