KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Míša Badinková už svého vítěze zná!

Tohle nikdo nečekal. Herečka Michaela Badinková v Tvojí tváři dvakrát zvítězila a nechybělo mnoho, aby si připsala vítězství tři. Do finále proklouzla z prvního místa. Předskočila tak své zkušenější kolegy. Kdo je pro ni vítěz ještě před zahájením finále?

tvoje tvář má známý hlas

Přišla, stoupla si a svým zpěvem odzbrojila diváky i porotu. V jedenáctém kole show Tvoje tvář má známý hlas opět předvedla, že je nejen skvělá herečka, ale také zpěvačka. V kostýmu francouzské hudební legendy Édith Piaf byla k nepoznání. A to nejen kvůli krátkým vlnitým vlasům nebo tenkému obočí, tolik typickému pro světově proslulou šansoniérku. Nejenže vyhrála jedenácté kolo, ale dostala se i do finálové čtyřky!

„Je to super a mám radost. Ale to nebylo to nejdůležitější, hlavní je, že jsme si to užili,“ komentuje Veverka Zrzečka svůj postup. „Naše čtyřka? Nečekala jsem nic a mohlo to dopadnout jakkoliv. Každý by si to zasloužil. Nikdo z naší čtyřky není lepší než někdo z té druhé čtyřky. Jsme všichni vítězové,“ popisuje Míša.

„Myslím, že by si to zasloužila vyhrát Evička, ale i všichni ostatní. Každý se mi líbil. A já jsem na všechny neskonale pyšná,“ odpovídá na otázku, kdo by si zasloužil vyhrát. „Hlavně už nejsme nikdo nervózní. Pro nás to skončilo minulé kolo a teď nás čeká jenom ta poslední finálová oslava. Takže se moc těším,“ uzavírá oblíbená herečka.

A jak zvládne poslední finálový duel? Dokáže zvítězit? A jaká proměna ji čeká? To vše zjistíte v sobotu 17. listopadu od 20:15 na Nově.
 

Maci