ANKETA: Michael Jackson v Tvojí tváří. Kdo ho předvedl nejlépe? Podívejte se na vystoupení a HLASUJTE!

Čtyři série a čtyři soutěžící, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Hana Holišová, Roman Vojtek nebo Jan Kopečný? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Vítězka vůbec první série pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, herečka a zpěvačka Hana Holišová se ukázala v mnoho podobách. Zkusila si roli Katy Perry, Beyoncé či krále popu s písní Thriller. Jak se vám líbí její verze Michaela Jacksona ?

Ve druhé sérii si herec Roman Vojtek si zkusil roli zpěvačky Shakiry, Heleny Vondráčkové nebo zpěváka Bon Joviho. S písní "Smooth Criminal" od Michaela Jacksna skončil na třetím místě. Kam byste ho umístili vy?

Herec a zpěvák Milan Peroutka, známý například z Ordinace v Růžové zahradě 2, si v show vyzkoušel roli Eda Sheerena, Petra Muka či Amy Winehouse. Se singlem "Black or White" od krále popu se dostal na druhé místo.

Čtvrté místo si vydobil herec a zpěvák Jan Kopečný v poslední řadě Tvojí tváře s písní "Billie Jean". Kromě toho se ukázal jako John Newman, Jason Derulo, Pink či Bruno Mars. 

 


 

Anketa

Který soutěžící ztvárnil Michaela Jacksona nejlíp?

Hlasovalo 1245 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dovolená vítězů Tvojí tváře: Kde a s kým si užívají? Přistiženi. FOTO

Léto podle Jitky Schneiderové z Tvojí tváře: Blbnutí s pizzou i rodinná pohoda! FOTO